Kargo ve Teslimat

Kargo işlemleri için ücret ödeyecek miyim?

bynovita.com, 100 TL ve üzeri alışverişlerde işletme ve gönderim masrafı olarak hiçbir ücret talep etmez.

Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir?

Siparişiniz kargo firmasına 1 ile 2 gün iş günü içersinde teslim edildikten sonra tarafınıza e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır.
Siparişiniz, tarafınıza ulaşma süresi olarak, 3 - 5 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Özel günler ve bayram günlerinde kargo firmasının çalışmamasından dolayı siparişler ilk iş gününde işleme alınacaktır.

Siparişimin kargo bilgilerini nasıl takip edebilirim?

"Hesabım" sayfasından ilgili siparişinizi görüntüleyerek, "Siparişlerim" başlığı altında siparişinizin kargo sürecini takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiği anda tarafınıza e-mail ile bilgi verilecektir.

Sipariş teslimat adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Sipariş adresinizi, "Hesabım" sayfasında bulunan "Adres Defterim" bölümünden değiştirebilir veya satın alma işlemi sırasında "Yeni Adres Ekle" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres, o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak kullanılacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Ancak bu değişiklik, "Hesabım" sayfasına yansımaz sadece ilgili siparişe aittir.

Siparişimin elime ulaşmadığı durumlarda ne yapabilirim?

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim edecektir. Adresinizde bulunamamanız durumunda, kargonuzu getiren kişi paketinizi en yakın Ptt Kargo şubesinden alabileceğinize dair bir not bırakacaktır. Kargonuzun durumunu "Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişlerim" bölümündeki "Kargo Takip" linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.


Recently Viewed

No products